Tootegrupid

Miks osta meilt?

Kes me oleme?

Grillimaailm OÜ on 2015. aastal loodud ettevõte, mis on pühendunud just parima kvaliteediga kauba müümisele. Oleme isiklikult valdava enamuse kaubast ära proovinud ning oskame oma klientidele soovitada just seda, mida neil vaja läheb. Meie müügipõhimõte ei seisne kindlasti sellel, et klient peaks ostma alati kallima grilli ja kallimaid tarvikuid, vaid on oluline, et jääksite ise oma ostuga rahule ja et toode vastaks teie ootustele, teie eelarvele ja muudaks teie elu mugavamaks. Peate tundma, et olete oma raha eest saanud tõeliselt hea asja.

Miks meid usaldada?

Toome oma tooteid otse tootjalt ise maale ning see tähendab seda, et suudame konkureerida heade hindadega, kuid lisaks pakume ka head teenindust, mis omakorda tähendab ka esmaklassilist järelteenindust. Meie kvaliteeti kinnitab näiteks Weberi müümisel Premium Reseller tiitel, mis antakse vaid kindlaid tingimusi täitnud kauplustele. Pakume kõiki Euroopa turul saadaolevaid grille ja nende varuosi ning läbi meie saate mugavalt lahendatud ka kõik oma garantiijuhtumid. Weberi pakutav 10-aastane garantii paljudele toodetele ei ole midagi väärt, kui vajalike osade saamiseks peate ootama varuosi kuude viisi või üleüldse garantiile kvalifitseerumiseks läbima paraja kadalipu. Paraku keerukama garantiijuhtumite käsitlemise üle on tihti kurdetud just suurtemate kaubanduskettidega (nt ehituspoed) tegeledes. Alates 2017. aastast ei võta me Weberi palvel vastu garantiijuhtumeid grillidele ja tarvikutele, mis on soetatud teistest kauplustest. Nende juhtumitega peate pöörduma teile kauba müünud edasimüüja poole.

Sama kehtib ka meie poolt müüdavale Kamado Joe kaubamärgile, kes pakub keraamilistele osadele lausa eluaegset garantiid.Tootjapoolne garantii kehtib vaid siis, kui grill on soetatud ametlikult edasimüüjalt. Meilt ostetud keraamilised grillid saate registreerida soovi korral ka rahvusvahelises andmebaasis, mis tagab teile ülemaailmse isikliku garantii ka pikkade aastate pärast.

Mida me grillimisest teame?

Grillimaailm on alates 19.05.2015 aktiivne Eesti Grilliliidu liige ning ka regulaarselt grillimisvõistlustel osalev meeskond, meie sponsoriks on kvaliteetgrillide tootja Weber. Kogu meie meeskond on ka isiklikus elus väga grillimismeelne, seega jagame nii nippe, mida oleme saanud teistelt, kui ka kogemusi, mida oleme ise aastatega omandanud. Korraldame ka aeg-ajalt grillikoolitusi, et tiheda grillimüügi vahele pakkuda ka klientidele teisi väärtusi.

Mõned meie meeskonna võistlustel teenitud tiitlitest:

  • Grillfest 2016 Eesti meistrivõistlused grillimises - üldarvestus II koht

  • Grillfest 2016 Eesti meistrivõistlused grillimises - Rakvere üllatusvoor I koht

  • Eesti meistrivõistlused veiseliha grillimises 2015 - Rohumaaveise ribivoor III koht

  • Grillfest 2015 Eesti meistrivõistlused grillimises - Tallegi kanavoor I koht 

Kuhu soovime areneda?

Meie meeskonnal on ühtne ja üllas eesmärk - muuta grillimine Eestis populaarsemaks. See ei tähenda mitte ainult aktiivsemalt jaanipäeval õlle kõrvale vorstikõrvetamist, vaid huvilistele tutvustada aastaringse- ja kõrgema kvaliteediga grillimise kultuuri. Õnneks märkame järjest populaarsemaks muutuvat trendi ka talveperioodil grillimises, sest oleme ühel meelel, et on patt Eesti lühikese aastase soojaperioodi tõttu nii meeldivat tegevust piirata. 

Suurema grillimise koormuse ja mugavama aastaringse elamuse jaoks on tarvis aga head grilli, mille küpsetusomadustes te ei pea pettuma ka miinuskraadide juures. Selleks on meil loodud ka e-pood ning kauplus, kus pakumegi ainult parimaid grille, mille mugavuses ja kvaliteedis oleme kindlad.

Hetkel on meil kauplus, kus profesionaalseid grillimise spetsialiste kohata võib vaid Tallinnas, Haabersti Rimi keskuses, kuid plaanime tulevikus kindlasti laieneda ka teistesse linnadesse. Seniks anname teile hea meelega head nõu ka meili teel ja telefonitsi ning muidugi on kõiki meie tooteid võimalik tellida üle kogu Eesti ja ka naaberriikidesse.

Head grillimist!