Tootegrupid

STIFF grillid

STIFF grillid

EESTI TOODE!

STIFF pakub grille, mille IGA METALLOSA on klass 304 roostevabast terasest - see vastupidavus ja eluiga on konkurentsitu ja see on rääkimata Eesti rahvusmustritega praktilisest disainist. Kõik oma vajalikud STIFF tooted leiad Grillimaailmast!

STIFF - Igikestvad lahendused kööki ja aeda.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Tugeva ja vastupidava konstruktsiooniga STIFF 620 on sobilik grillimiseks väiksemas seltskonnas. Grillile mahub samaaegselt üks rest STIFF ST-400 ja lisaks 4 varrast. Grill on valmistatud läbinisti roostevabast terasest, sh ka kõik kinnitusvahendid ning kuumuskindla värviga viimistletud detailid. Puitosad on immutatud puidukaitsevahendiga. Komplekti kuulub: grill, kaas ja grillrest.

Tootekood: STF620 ,   Laoseis: Tellimisel
295,00 €

Tugeva ja vastupidava konstruktsiooniga STIFF 840 on sobilik grillimiseks suuremas seltskonnas. Grillile mahub samaaegselt kas 2 resti STIFF ST-400 või üks rest ja lisaks 6 varrast. Grill on valmistatud läbinisti roostevabast terasest, sh ka kõik kinnitusvahendid ning kuumuskindla värviga viimistletud detailid. Puitosad on immutatud puidukaitsevahendiga. Komplekti kuulub: grill, kaas ja rest.

Tootekood: STF840 ,   Laoseis: Tellimisel
364,99 €