Tootegrupid

Keraamiline grill Big Green Egg L

Tootekood: BGE117632
Kaubamärk: Big Green Egg
Laoseis: Laos
Hind:
1560,00 €
Kogus: - +

Suur (L) EGG on kõige populaarsem suurus küpsetamaks perekonnale ja sõpradele, klientidele või külalistele. Resti küpsetuspind on piisavalt suur ning võimaldab paljude erinevate toitude valmistamist samaaegselt.

Big Green Egg'i juures on kõige tähtsamad maitse ja kvaliteet. Valmistades oma toitu EGG’is muutub selle maitse erakordseks. Big Green Egg võimaldab küpsetada tervislikku toitu, mis parandab elukvaliteeti. Seeläbi aitab Big Green Egg nautida parimat, mida loodusel on pakkuda.
Big Green Egg'i heal välimusel on oma põhjus. Tänu disainile ja materjalidele tagab Big Green Egg'i omapärane välimus pideva õhuvoolu EGG'i sees. See omakorda kindlustab ühtlase küpsemise ning üliefektiivse söe põlemise.
Koostöös täiustatud keraamika valmistamise ekspertide ja komposiitmaterjalide inseneridega on Big Green Egg valmistatud uut tüüpi keraamikast, mis on välja arendatud NASA poolt. See keerukas materjal, mille omandiõigused kuuluvad Big Green Egg'ile, on kõrgeimatasemeline komposiit mida pole kasutatud üheski teises toiduvalmistamise seadmes. Oma kõrgetasemeliste isolatsiooniomaduste ja kuumuse peegeldamise tõttu tekitab selline keraamika soojust, millel on toidule ja selle koostisosadele toiduvalmistamise viisist sõltumata eriline mõju. EGG'i kõrgekvaliteediliste isolatsiooniomaduste tõttu ei mõjuta väline temperatuur Big Green Egg'i sisetemperatuuri ning küpsetuskuumust saab ka väliste miinuskraadidega reguleerida ühekraadise täpsusega vahemikus 70°C kuni 350°C.

 

Resti läbimõõt 46cm

Kõrgus 84cm

Kaal 73kg

Sarnased tooted

Akaatsiapuust küljelauad terasest raamil.

Küljelauad on allakeeratavad. Kasutamiseks koos ratastega alusega.

Tootekood: BGE121127 ,   Laoseis: Laos
198,00 €

Varukäsin BigGreenEgg restiharjadele

Tootekood: BGE119483 ,   Laoseis: Laos
8,00 €

Silikoonotstega tangide (Silicone Tipped Tongs) abil on kõik täpselt seal, kus vaja. Tänu silikoonviimistlusele haaravad need mitmeotstarbelised roostevabast terasest tangid kindlalt, nii et miski ei libise. Saad toiduained vaevata EGG-i panna, ümber pöörata ja uuesti välja võtta, kartmata, et midagi maha kukub või mustaks saab.

Nende roostevabast terasest tangide vahele saad mugavalt haarata kanakintsu, lambalihalõigu või burgeripihvi. Neid võid kasutada ka pasta või salati serveerimiseks. Silikoonotstega tangide pikkus on 40 cm ja need taluvad temperatuuri kuni 260 °C. Kui oled nende kasutamise lõpetanud, pane need koos muude mustade nõudega nõudepesumasinasse.

Tootekood: BGE116864 ,   Laoseis: Laos
30,00 €

Big Green Egg püüdleb täiuse poole – see seisneb pisidetailides. Meie originaalsed köögirätikud (Kitchen Towels) on EGGi-rohelised ja kaunistatud kirjaga „Big Green Egg“. Need näevad stiilsed välja, imavad väga hästi vett ja on 100% ebemevabad. Köögirätikud on piisavalt pehmed ka kõige õrnemate klaaside jaoks, kuid küllalt tugevad, et su käsi pühkida.

Tuleb leida hetk veiniklaaside poleerimiseks või magustoidutaldrikute kuivatamiseks – ka see käib töö juurde. Õnneks on meie köögirätikud saadaval kolmestes pakkides, et üks puhas oleks alati käepärast. Nüüd saad oma Big Green Eggi õhtusöögi stiilselt lõpetada, kuivatades nõusid komplekti sobivate köögirätikutega. Pärast kasutamist viska need lihtsalt pesumasinasse.

Tootekood: BGE116840 ,   Laoseis: Laos
20,00 €

Big Green Eggi kokad on neid põhjalikult katsetanud. See tipptasemel 100% naturaalne puuklotside (Wood Chunks) tootesari sobib ideaalselt suitsutamiseks ja annab päris pikka aega võrratut lõhna ja rikkalikku maitset.

Õunapuu õrn aroom lisab linnulihale kergelt magusa, puuviljase maitse ja muudab naha ilusaks tumepruuniks.

Tootekood: BGE114617 ,   Laoseis: Laos
30,00 €