Tootegrupid

Big Green Egg Küljelauad akaatsiapuust L

Tootekood: BGE121127
Kaubamärk: Big Green Egg
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
198,00 €
Kogus: - +

Akaatsiapuust küljelauad terasest raamil.

Küljelauad on allakeeratavad. Kasutamiseks koos ratastega alusega.

Sarnased tooted

Tuharoop (Ash Tool) on kasulik kahel põhjusel: selle abil saad väga kergesti oma Big Green Eggist tuhka eemaldada, kuid sellega saad enne EGG-i süütamist ka süsi ühtlaselt laotada. Selle praktilise tööriista parim kaaslane on tuhakühvel.

Selleks, et EGG-i kasutamise ajal temperatuuri optimaalselt reguleerida, peaks EGG-is olema võimalikult vähe tuhka. Õnneks meeldib tuharoobile kõike puhtaks teha. Metallist tuharoobi abil saad enne EGG-i kasutamist tuha kõrvale lükata ja see on su roogadele kasulik. Tuharoop on saadaval kolmes suuruses. Pärast kasutamist saad selle lihtsalt teiste tööriistade juurde üles riputada.

Tootekood: BGE119506 ,   Laoseis: Laos
23,00 €

Varukäsin BigGreenEgg restiharjadele

Tootekood: BGE119483 ,   Laoseis: Laos
8,00 €

Oh, heida veidi valgust mu EGGile! Uus painduv LED-lamp (Flexible Grill Light) on ideaalne painduv abivalgusti, mis annab valgust just seal, kus vaja. Sellel nutikal LED-lambil on painduv kael ja väga tugev magnetalus. Lahtise hoidiku saad hõlpsalt kinnitada EGGi servale või EGGi kaaslaste külge. Valgust? Võte!

Kas hakkab hämarduma? Tänu Big Green Eggi painduvale LED-lambile saad EGGi kasutada isegi pilkases pimeduses. Selle võimas valgusvoog aitab hoolikalt toidu küpsemist kontrollida. Painduval lambil on patareid ja magnetalus. Lambi saab kergesti hoidikust eemaldada, et see (tuppa) hoiule panna või mujal lisavalgust anda. Painuta see siis umbes kaks kraadi paremale. Täiuslik!

Tootekood: BGE122940 ,   Laoseis: Laos
29,00 €

Kas sulle meeldiks EGGis küpsetamise ajal ka laseriga mängida? Küpsetuspinna infrapuna-termomeetris (Infrared Cooking Surface Thermometer) on täpne laser, mis mõõdab eksimatult küpsetuspinna temperatuuri. Suuna laser näiteks küpsetuskivile, malmist restile või augulisele restile, et kontrollida selle temperatuuri enne toiduainete lisamist. Juhtmeta infrapuna-termomeetri mõõtmisvahemik on 0–427 °C.

Professionaalset infrapuna-termomeetrit kasutades ei pea sa enam kunagi oletama, kas küpsetuspind on juba soojenenud õige temperatuurini. Loe tulemust kohe suurelt ja selgelt LED-ekraanilt (isegi, kui väljas on juba pime). Paneme kiired enda kasuks tööle! Aga ära suuna seda kellelegi näkku ja vaata, et lapsed seda enda kätte ei saaks.

Tootekood: BGE114839 ,   Laoseis: Laos
60,00 €

Big Green Egg on väga mitmekülgne ja sedasama võib öelda ka vokkimise kui kokandustehnika kohta. Selle süsinikterasest grillivoki ja bambuslabidaga oled sa meister igas kulinaarses valdkonnas. Voki lame põhi tagab stabiilsuse igal küpsetuspinnal ja seda saab kasutada ka koos EGGspanderiga. Oled valmis vokkima?

Pruunista või voki, niisama või aasiapäraselt. Pisut õli, kõrge temperatuur, värsked toiduained, süsinikterasest grillivokk ja bambuslabidas. Rohkem polegi vaja. Vokk on valmistatud süsinikterasest, mis on tugevam kui tavaline teras ja mõistagi on selle pind kaetud roostekindla õlikihiga.

Pärast pesemist määri vokkpanni taimeõliga, et see parimas seisukorras püsiks.

Tootekood: BGE120779 ,   Laoseis: Laos
87,00 €