Tootegrupid

Big Green Egg IntEGGreeritud alus käepidemega L

Tootekood: BGE120175
Kaubamärk: Big Green Egg
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Hind:
335,00 €
Kogus: - +

Terasest portselankattega raam
Neli tugevat kummikattega ratast
Kaks ratast lukustatavad

Alus tõstab grilli mugavale kasutuskõrgusele ning ratastel saab grilli liigutada meelepärasesse grillimispaika või hoiuruumi.

Sarnased tooted

Igal Big Green Eggil on kaasas termomeeter. Kui see pärast pikki kasutusaastaid enam ei toimi, võiksid tellida Tel-Tru termomeetri. Pane see kuppeltermomeeter oma EGG-i kaanele ning saad teada, kui soe selle sees on, ilma et peaksid kaant avama ja soojust välja laskma. Tel-Tru termomeeter on saadaval kahes suuruses ja kuvab temperatuure vahemikus 50–400 °C.

Tootekood: BGE117250 ,   Laoseis: Laos
86,00 €

5-osaline EGGspanderi komplekt (5-Piece EGGspander Kit) päästab sinu kulinaarse loovuse valla. See nutikas süsteem lihtsustab samaaegselt erinevate küpsetusviiside kasutamist – saad võtta nii endast kui EGGist viimase välja. Hästi läbi mõeldud komplektis on kaheosaline mitmetasandiline rest, convEGGtor-korv ja 2 roostevabast terasest poolresti – ideaalne baaskomplekt kõigile EGGi entusiastidele.

Kui kõiki neid erinevad variante sinu jaoks ikka veel piisavalt pole, leiad meie lisatarvikute valikust veel palju muudki lisaks. Lase oma lemmik-küpsetamistehnikal ise otsustada, milliseid tarvikuid sul veel vaja läheb.

Tootekood: BGE120762 ,   Laoseis: Laos
227,00 €

Kui oled oma Big Green Egg’i juba pikka aega tihedalt kasutanud, hakkavad keraamilise aluse ülaserva ja kupli alumist serva kattev vilttihend lõpuks kuluma. Vilttihend kaitseb keraamikat ja tagab ideaalse õhuringluse ning seepärast tuleks see üsna korrapäraselt uuega asendada. Seda saad selle tihendikomplekti (Gasket Kit) abil hõlpsalt ise teha. Tihendirull on isekleepuv ja selle kinnitamine on iseenesest selge.

Sõltumata su EGG-i suurusest on meil sellele sobiv isekleepuva vilttihendi rull. See vilt talub väga kõrget temperatuuri ja kinnitamiseks ei ole liimi vaja. Seda suudavad ka algajad meistrimehed väga hõlpsasti ise teha.

Kui eelistad siiski, et seda teeks Big Green Eggi asjatundja, siis võid valida iga-aastase hoolduskava, mille raames asendatakse vilt automaatselt.

Tihendite asenduskomplekt (Gasket Replacement Kit) 2XL-i jaoks vajab kahte

Tootekood: BGE113726 ,   Laoseis: Laos
48,00 €

Tuttuut ja tugevat rEGGulatorit saab sättida väga täpselt. See on vastupidavast malmist ja vinge silikoonkäepidemega, mis võimaldab õhuvoolu suurendada või vähendada ilma sõrmi kõrvetamata. Töötlesime õhuregulaatorit roostevastase kattega, seega võid selle pärast kasutamist EGGi jätta.

Tootekood: BGE117847 ,   Laoseis: Laos
90,00 €

Meie puidust grillaluseid (Wooden Grilling Planks) kasutades tõstad oma kokakunsti hoopis uuele tasemele. Pane toiduained vees leotatud alusele ja aseta see Big Green Eggis restile. Puidu niiskus tekitab suitsulaadse efekti. Saad valida seedri- või lepapuidust aluse vahel – mõlemad annavad oma iseloomuliku maitsenüansi.

Selline ainulaadne toiduvalmistamisviis – puidust grillalustel – pärineb Põhja-Ameerika indiaanlastelt. Nüüd on nende iidne tava ka mujal maailmas tuntuks saanud. Pole ime, sest see lisab grillimisele hoopis uue mõõtme. Sõnadetagi selge, et meie grillalused on valmistatud kestlikust puidust. Pakis on kaks grillalust pikkusega 28 cm.

Tootekood: BGE116307 ,   Laoseis: Laos
15,00 €